مجتمع کاغذ سنگی یزد
سه شنبه , ۱ مهر ۱۳۹۹
خانه / کاغذ سنگی / بزرگترین مرکز کاغذ سنگی کشور

بزرگترین مرکز کاغذ سنگی کشور

بزرگترین مرکز کاغذ سنگی کشور
بزرگترین مرکز کاغذ سنگی کشور که امروزه در حال فعالیت است مجتمع کاغذ سنگی یزد می باشد، از اینرو اهمیت زیادی در تامین کاغذ مورد نیاز صنایع مختلف دارد و همچنین افزایش تولیدات این مرکز موجب رونق اقتصادی کشور می شود.
بزرگترین مرکز کاغذ سنگی ایران که در استان یزد واقع شده نمایندگی رسمی در شهر های مختلف اعطا می کند. در این صورت امکان دسترسی به کاغذ سنگی در سراسر کشور وجود دارد. گفتنی است که مجتمع کاغذ سنگی محصولات خود را به صورت عمده و با قیمت یکسانی بین نمایندگی ها به فروش می رساند به همین دلیل شاهد فروش کاغذ سنگی با قیمت یکسان در سراسر کشور خواهیم بود.

اعطای نمایندگی کاغذ سنگی

اعطای نمایندگی به افراد واجد شرایط در سراسر کشور انجام می شود. برای اطلاع از شرایط کافی است که با مجتمع کاغذ سنگی یزد ارتباط برقرار نموده و پس از اخذ شرایط لازم و بستن قرارداد به عنوان یک نمایندگی رسمی فعالیت خود را آغاز نمایید.

اعطای نمایندگی کاغذ سنگی

مزایای خرید از نمایندگی های فروش مرکز کاغذ سنگی چیست؟ قیمت فروش کاغذ سنگی در نمایندگی ها همان قیمت فروش از مجتمع کاغذ سنگی می باشد به همین دلیل خرید از نمایندگی کاغذ سنگی در شهر خود هزینه ی کمتری به همراه دارد زیرا نیازی به پرداخت هزینه حمل بار نیست.

راه اندازی مجتمع کاغذ سنگی

راه اندازی مجتمع کاغذ سنگی به عنوان بزرگترین دستاورد ایران با بهترین شرایط و سرمایه گذاری انجام شده است تا بتوان با بهترین تجهیزات و مواد اولیه کاغذ با کیفیتی تولید کرد. ظرفیت تولیدات این مجتمع در حال گسترش است به همین خاطر در حال فراهم نمودن شرایط مناسبی برای صادرات کاغذ سنگی به کشور های دیگر هستیم.

راه اندازی مجتمع کاغذ سنگی
راه اندازی این مرکز از این جهت حائز اهمیت می باشد که از فروش مواد اولیه خام به کشور های دیگر جلوگیری می کند و موجب می شود کشور از رده مصرف کنندگان کاغذ دیگر کشور ها خارج شده و در دسته تولید کنندگان قرار گیرد.

مصرف کنندگان کاغذ سنگی

مصرف کنندگان کاغذ سنگی چه صنایعی می باشند؟ مصرف کنندگان کاغذ سنگی کلیه صنایع استفاده کننده از کاغذ، مقوا و نایلون می باشند به جز صنعت دستمال کاغذی که نیاز به کاغذی دارد تا جذب آب داشته باشد.

مصرف کنندگان کاغذ سنگی
کیفیت و کارایی کاغذ سنگی بالا بوده و بسیار لذت بخش است به همین دلیل هر صنعتی که یکبار کاغذ سنگی را مورد استفاده قرار دهد آن را جایگزین سایر کاغذ های مورد استفاده می کند. لازم به ذکر است که این کاغذ علاوه بر داشتن کیفیت و کارایی بالا هزینه کمتری داشته و کاملا حامی محیط زیست است.

بزرگترین مرکز کاغذ سنگی کشور

مطلب پیشنهادی

تولید کاغذ سنگی رنگی به صورت اختصاصی

تولید کاغذ سنگی رنگی به صورت اختصاصی

تولید کاغذ سنگی رنگی به صورت اختصاصی امکان تولید کاغذ سنگی رنگی به صورت اختصاصی …

مجتمع کاغذ سنگی یزد