مجتمع کاغذ سنگی یزد
دوشنبه , ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
خانه / کاغذ سنگی / فروش شیت کاغذ سنگی ۷۰×۱۰۰

فروش شیت کاغذ سنگی ۷۰×۱۰۰

فروش شیت کاغذ سنگی ۷۰×۱۰۰
شیت کاغذ سنگی که در ابعاد استاندارد ۷۰×۱۰۰ در نمایندگی ها به فروش می رسد دارای ضخامت های مختلفی بوده و متقاضیان زیادی در صنایع مختلف دارد.
کاغذی که در کارخانه کاغذ سنگی یزد تولید می شود ابتدا به صورت رول هایی با عرض ها و متراژ های مختلف می باشند. بعد از تولید رول های کاغذ سنگی متناسب با نیاز صنایع، آنها را در ابعاد استاندارد ۷۰×۱۰۰ یا ۹۰×۶۰ برش می دهند، برخی اوقات کاغذ شیت شده متناسب با سفارش مشتری ابعاد دیگری دارد.

کاغذ سنگی به چه صورت مورد استفاده قرار می گیرد؟

کاغذ سنگی به چه صورت مورد استفاده قرار می گیرد؟

کاغذ سنگی متناسب با کاربردش در صنایع مختلف به صورت رول یا شیت شده در ابعاد مختلف به کار برده می شود لازم به ذکر است که جایگزینی کاغذ سنگی به جای انواع کاغذ یا مقوا باید با ضخامتی متناسب با کاغذ مورد استفاده انجام شود تا در هنگام استفاده مورد رضایت واقع شود.

کاربرد شیت کاغذ سنگی ۷۰×۱۰۰

شیت کاغذ سنگی ۷۰×۱۰۰ در جاهای مختلفی کاربرد دارد از جمله بیشترین کاربرد آن در دستگاه های چاپ افست می باشد، زیرا ابعاد آن متناسب این دستگاه بوده و همچنین کیفیت چاپ پذیری عالی دارد.

کاربرد شیت کاغذ سنگی 70×100

از دیگر مزایای استفاده از کاغذ مذکور در دستگاه چاپ افست مصرف مرکب کمتر و عدم نیاز به خدمات تکمیلی پس از چاپ می باشد.

خرید کاغذ سنگی رولی

به دلیل اینکه بسته بندی و خرید رول های کاغذ سنگی مشکلات و دردسر های زیادی دارد بسیاری از نمایندگی ها از خرید رول کاغذ سنگ از کارخانه و توزیع آن خودداری می کنند. به همین دلیل کاغذ سنگی شیت شده در دسترس بوده و سفارش آن در مدت زمان کوتاه تری حاضر می شود.

خرید کاغذ سنگی رولی
برای خرید رول کاغذ سنگی می توانید از طریق مجتمع کاغذ سنگی یزد اقدام نمایید. زیرا این شرکت می کوشد تا در اسرع وقت انواع سفارشات مشتری را با اطمینان کامل از سالم بودن محصول در اختیارش قرار دهد.

کاغذ سنگی رولی و شیت شده

تفاوت هایی که بین کاغذ سنگی رولی و شیت شده وجود دارد در ادامه آمده اند:
کیفیت کاغذ سنگی رولی و شیت شده یکسان می باشد اما از لحاظ قیمت کاغذ سنگی رولی مناسب تر است زیرا نیازی به مراحل برش و شیت بندی ندارد.

کاغذ سنگی رولی و شیت شده
از اینرو متقاضیان زیادی دارد از طرفی دیگر جابجایی و حمل کاغذ سنگی شیت شده راحتتر بوده زیرا در بسته بندی هایی مخصوص قرار می گیرد و نگرانی کمتری بابت خراب شدن و از دست دادن کیفیت آن وجود دارد.

فروش شیت کاغذ سنگی ۷۰×۱۰۰

مطلب پیشنهادی

تولید کاغذ سنگی رنگی به صورت اختصاصی

تولید کاغذ سنگی رنگی به صورت اختصاصی

تولید کاغذ سنگی رنگی به صورت اختصاصی امکان تولید کاغذ سنگی رنگی به صورت اختصاصی …

مجتمع کاغذ سنگی یزد